23/09/10

Schitterende nazomerdag voor 25 ste scholenveldloop in Knokke-Heist

Woensdag hebben 329 scholieren deelgenomen aan de jubileumeditie van de scholenveldloop in de badstad. Die werd voor de 25ste keer georganiseerd door de Atletiekvereniging Knokke-Heist als hoogtepunt van de Vlaamse Veldloopweek. Op het Schuttersplein bij stadion Olivier hebben 228 leerlingen van het lager onderwijs en 101 van het secundair onderwijs tijdens een schitterende nazomerdag verschillende afstanden gelopen. Ze waren verdeeld over 18 diverse reeksen. Het aantal deelnemers lag iets lager dan vorig jaar.

UITSLAGEN
SECUNDAIR ONDERWIJS

Meisjes 1998
1. Peeters Elise (St. Bernard
2. Verheecke Manon (St. Bernard)
3. Vandierendonck Kelly (St. Bernard)
Meisjes 1997
1. Beausaert Julie (St. Lodewijk, Brugge)
2. Van Torre Araïs (OLVTD Heist)
3. Meyers Allyson (OLVTD Heist)
Jongens 1998
1. Feytons Ashley (MS Zwinstede)
2. Decorte Benjamin (St. Lodewijk, Brugge)
3. Plovie Tom (MS Zwinstede)
Jongens 1997
1. Kips Jef (OLVTD Heist)
2. Dewaele Quinten (St. Bernard)
3. Kips Emiel (OLVTD Heist)
Meisjes 1996
1. Vanhaelemeersch Kim (St. Jozef)
2. Decorte Stefanie (St. Lodewijk, Brugge)
3. Vereecke Charlotte (St. Jozef)
Meisjes 1995
1. Reubens Bieke (St. Jozef)
2. Vandeputte Lisa (KA Zwinstede)
3. De Groote Louise (KA Zwinstede)
Jongens 1996
1. Goethals Stef (St. Jozef)
2. Mattheeuws Bert (St. Jozef)
3. Slabbinck Brecht (St. Bernard)
Jongens 1995
1. Vanden Broucke Arthur (St. Jozef)
2. Depauw Justin (St. Jozef)
3. Van de Geuchte Justin (KA Zwinstede))
Meisjes 1993-1994
1. Verheecke Margaux (St. Jozef)
2. Depauw Florence (St. Jozef)
3. Devlieger Lisa (St. Jozef)
Jongens 1993-1994
1. Soete Lorenz (St. Jozef)
2. Gheselle Tijs (St. Jozef)
3. De Clercq Tomas (St. Jozef)

UITSLAGEN
LAGER ONDERWIJS

Meisjes 2002
1. Van Riet Fien (De Vonk)
2. De Zutter Margaux (De Vonk)
3. Coppens Femke (Het Anker)
4. Louagie Britt (St .Jan)
5. Geselle Anouchka (Het Anker)
Jongens 2002
1. Trio Victor (Ramskapelle)
2. Verfaillie Niels (St. Jan)
3. De Cloedt Lucas (H .Hart))
4. Peeters Mathieu (St. Jan)
5. Dieltiens Gil (H. Hart)
Meisjes 2001
1. Taloen Aline (Duinbergen)
2. Engelander Manon (Duinbergen)
3. Van Eenoo Charlotte (Duinbergen)
4. Eecloo Camille (H. Margareta)
5. Vanhauwaert Julie (St. Jan)
Jongens 2001
1. Csepregi Julien (Het Anker)
2. Cnudde Nic (St. Jan)
3. De Groote Jelle (OLVO Heist)
4. Willems Thibault (H. Margareta)
5. Laridon Louis (St. Jan)
Meisjes 2000
1. Declercq Margaux (St. Jan)
2. Desnyder Jolien (St. Jan)
3. Keirse Raïssa (Westkapelle)
4. Lannoije Virginie (De Vonk)
5. Sayoud Mona (Westkapelle)
Jongens 2000
1. De Cuypers Maxim (OLVO Heist)
2. Deman Olivier (St. Jan
3. De Seure Maxim (De Vonk)
4. De Noyette Loyd (De Vonk)
5. Heyvaert Jamie (De Vonk)
Meisjes 1999
1. Vandenberghe Kamille (De Vonk)
2. Özalin Aygun (Het Anker)
3. Vermeersch Eurydice (Duinbergen)
4. De Groote Delphine (H. Margareta)
5. Vandierendonck Norah (H. Margareta)
Jongens 1999
1. Willems Mathieu (H. Margareta)
2. Verstraete William (St. Jan)
3. Baeckelandt Gilles (H. Margareta)
4. De Duytsche Senne (OLVO Heist)
5. Cardon Bjarne (OLVO Heist)